wersja dla niedowidzących wersja dla niedowidzących
  • projektowanie stron www
  • pozycjonowanie
  • optymalizacja
  • aktualizacja
  • administrowanie
Spółdzielnia Socjalna
WwwPromotion
sep
Spółdzielnia Socjalna WwwPromotion


Odwiedź naszą stronę na Facebook'u Facebook
Warsztaty w Guzowym Piecu k/Olsztyna 2006...


W dniach 20-25.03.2006 r. w Guzowym Piecu pod Olsztynem uczestniczyliśmy w warsztatach noszących nazwę: "Jak prowadzić i rozwijać przedsiębiorstwo społeczne", zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej "WAMA-COOP" z Olsztyna w ramach Partnerstwa na Rzecz Rozwoju "Tu jest praca" Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. Administratorem Partnerstwa jest Instytut Polityki Społecznej Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Celem pierwszej edycji warsztatów było nabycie umiejętności zarządzania przedsiębiorstwem społecznym - w szczególności spółdzielnią socjalną. W zajęciach warsztatowych uczestniczyli członkowie spółdzielni socjalnych oraz grupy założycielskie z całej Polski. Spotkanie w znaczący sposób przyczyniło się do podniesienia umiejętności przedstawicieli tych środowisk w prowadzeniu i rozwijaniu przedsiębiorstw społecznych. Każdy uczestnik otrzymał stosowny certyfikat.

Aby powiększyć zdjęcie - kliknij w miniaturkę...
Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.