wersja dla niedowidzących wersja dla niedowidzących
  • projektowanie stron www
  • pozycjonowanie
  • optymalizacja
  • aktualizacja
  • administrowanie
Spółdzielnia Socjalna
WwwPromotion
sep
Spółdzielnia Socjalna WwwPromotion


Odwiedź naszą stronę na Facebook'u Facebook
Warsztaty w Guzowym Piecu 2007...


W dniach 7-12 maja 2007 roku w Guzowym Piecu pod Olsztynem uczestniczyliśmy w warsztatach noszących nazwę: "Przedsiębiorstwo społeczne partnerem w działaniu na rzecz rozwoju lokalnego", zorganizowanych przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej WAMA-COOP z Olsztyna w ramach Partnerstwa na Rzecz Rozwoju "Tu jest praca" Inicjatywy Wspólnotowej EQUAL. Administratorem Partnerstwa jest Instytut Polityki Społecznej Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.
Celem trzeciej już edycji warsztatów było określenie miejsca podmiotów gospodarki społecznej w działaniu na rzecz rozwoju lokalnego, mechanizmy budowania partnerstwa lokalnego, uwarunkowania prawne i instytucjonalne rozwoju gospodarki społecznej, polskie i europejskie modele gospodarki społecznej oraz etapy tworzenia spółdzielni socjalnej, a także debata na temat konsolidacji ruchu spółdzielczego w ramach Ogólnopolskiego Związku Rewizyjnego Spółdzielni Socjalnych. W zajęciach warsztatowych uczestniczyli członkowie spółdzielni socjalnych, przedstawiciele samorządów, urzędów pracy, ośrodków pomocy społecznej, liderzy organizacji obywatelskich oraz innych instytucji rynku pracy.

Aby powiększyć zdjęcie - kliknij w miniaturkę...

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.