wersja dla niedowidzących wersja dla niedowidzących
  • projektowanie stron www
  • pozycjonowanie
  • optymalizacja
  • aktualizacja
  • administrowanie
Spółdzielnia Socjalna
WwwPromotion
sep
Spółdzielnia Socjalna WwwPromotion


Odwiedź naszą stronę na Facebook'u Facebook
Wizyta studyjna gości z Włoch...

W dniu 11 kwietnia 2007 r. Spółdzielnia Socjalna WwwPromotion gościła w swojej siedzibie we Wrocławiu reprezentantów różnych instytucji z partnerstwa Crescendo, również spółdzielnie socjalne z Genui i całego regionu Liguria.

Liguria to region w zachodnich Włoszech, ze stolicą w Genui, pełen malowniczych kurortów położonych nad Morzem Liguryjskim. Od zachodu graniczy z Francją, a od południa z Toskanią. To właśnie w Ligurii podziwiać możemy słynne San Remo, w którym odbywa się coroczny Festiwal, miasteczka Cinque Terre czy luksusowe Portofino. Jednak Liguria to nie tylko znane na całym świecie ekskluzywne miejsca. Obok Portofino jest mniej znana Santa Margherita Ligure. To bardzo elegancki kurort. U podnóża Cinque Terre warto zobaczyć Portovenere i stare miasto w La Spezia. Pomiędzy Genuą, a granicą włosko-francuską znajdziemy także kilka urokliwych, mniej znanych miast. Są to m.in. Diano Marina, Bordighera, Imperia i Ventimiglia, która leży przy samej granicy i jest jednocześnie świetną bazą wypadową do zwiedzania Lazurowego Wybrzeża.


Aby powiększyć zdjęcie - kliknij w miniaturkę...

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności. Korzystając z serwisu akceptujesz jej postanowienia.